אזעקה אלחוטית עם התראות עד לנייד שלכם

אם עד היום התרגלתם לקבל התראות מהטלפון שלכם על תגובה חדשה בפייסבוק, סטורי חדש של חבר באינסטגרם או הודעה מהיומן האלקטרוני שלכם, הרי שעולם ההתראות השתנה ב-180 מעלות עם אזעקה אלחוטית שתתקינו בבית או בבית העסק שלכם. לצד כל ההתראות שלוקחות מכם את תשומת הלב לחינם, כאן מדובר על התראות שיכולות לעשות שינוי אמיתי ודרמטי בחיים שלכם – אז בואו נבין איך בדיוק זה עובד.

אזעקה אלחוטית עם התראות יכולה למנוע אסונות

ברגע שיש לכם אזעקה אלחוטית בתוך הבית או בבית העסק שלכם, אתם יכולים לקבל בקלות התראה על כל דבר חשוד שקורה בבית. מצלמות האבטחה, למשל, יכולות לקלוט בקלות תנועות חשודות כמו ניסיונות שונים לפריצה או גניבה, ולשלוח לכם התראה שתוכל להזהיר אתכם מפני הבאות. בהתאם להתראה הזו, תוכלו לפעול בדרכים שונות כמו להזעיק את כוחות ההצלה או לגשת למקום באופן עצמאי.

מה כוללת אזעקה אלחוטית?

מעבר למצלמות האבטחה, היום אזעקה אלחוטית כוללת גם גלאי דליפות גז, גלאי דליפות עשן, מערכת בית חכם, קודן ועוד מגוון אלמנטים שיוכלו לעשות לכם את החיים הרבה יותר קלים ושקטים. כל אלו גם יחד מחוברים באופן ישיר למערכת אזעקה אלחוטית, כך שעל כל דבר שקורה בחלל ועלול להתפתח לכדי דבר גדול ונורא – דליפת גז שיכולה לגרום לפיצוץ, הצטברות של עשן שיכולה להוביל לשריפה ועוד – אתם מקבלים התראה ויכולים לפעול בהתאם.

חברת ריסקו – ככה קונים אזעקה אלחוטית היום

הכירו את חברת ריסקו, אצלה תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות אזעקה אלחוטית במחירים שונים ובהיקפי הגנה שונים. צרו קשר עם החברה ותוכלו לקבל סיוע עד לבחירה המדויקת ביותר עבורכם, בדרך לחיים החדשים שלכם. בהצלחה!