top of page
WhatsApp%20Image%202020-10-14%20at%2022.
אייל ואינה.png

מזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר

מתקשרים וחוסכים עוגמת נפש ב-2021

נעים מאוד! אנחנו נפלאות המיזוג ואנחנו כאן כדי להגשים לך חלום 🙏🏻

                          

נפלאות המיזוג הינו עסק משפחתי המתמחה מעל שני
עשורים בתכנון והקמת מערכות VRF ומולטי אינוורטר. 

בראש החברה עומדים אייל ואינה ישראל.

אייל הינו קבלן מיזוג אויר מורשה מטעם משרד התמ"ת,
דבר אשר מחייב אותנו לעמוד בסטנדרטים ובתקנים מחמירים! 

המלצה בפייסבוק נפלאות המיזוג.JPG

עשרות לקוחות שהקדישו מזמנם לפרגן לנו ברשתות החברתיות

מזהים אותנו? 

המומלצים.png

 נפלאות המיזוג נבחרו למובילים בהמלצות בכתבה ברשת 13

אינה ומושיק גלאמין.jpg

נפלאות המיזוג בתכנית "מעצבים שיפוץ" עם מושיק גלאמין

מזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר במחיר מעולה?

כיף שהגעתם אלינו!

לאורך השנים, התרגלנו לכך שחללים שמותקן בהם מזגן מיני מרכזי הם חללים שבהם טמפרטורת המיזוג היא אחידה, וברגע שלוחצים על מתג ה-ON, המיזוג ישפיע על כל החדרים שנמצאים בחלל, מבלי יכולת לשלוט על העניין. הטכנולוגיות של היום מציעות פתרון מושלם לעניין הזה, על ידי התקנת מזגן שמאפשר שליטה ספציפית על הדלקה, כיבוי או הטמפרטורה בכל אחד מהחדרים בנפרד, ככה שאף אחד עוד לא צריך לחוש תחושות של הכרח מכך שהמזגן פועל. מזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר הוא בדיוק הפתרון הזה, ואנחנו בנפלאות המיזוג מציעים לכם ליהנות ממנו ממש בקרוב!

Baby's Room

מזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר – איך זה אפשרי?

אתם בוודאי שואלים את עצמכם "איך לא עלו על זה קודם?", והשאלה הזו היא בהחלט במקום. אז חשוב לציין שהרצון לייצר טכנולוגיה שתאפשר שליטה נפרדת בכל חדר שנמצא בחלל קיים כבר במשך שנים, אולם הטכנולוגיות לא היו מספיק מפותחות על מנת להגיד לכדי מצב שהוא יכול להתממש.​

לעומת זאת, היום הטכנולוגיה מאפשרת לנו מגוון יכולות חדשות במגוון עולמות ותחומים, ואחד מהם הוא תחום המיזוג. היום מזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר הוא כבר לא חלום רחוק, והוא מתאפשר באמצעות טכנולוגיית האינוורטר.


מזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר עם טכנולוגיית האינוורטר

טכנולוגיית האינוורטר היא טכנולוגיה חדשה, שאחד מהיתרונות הבולטים שלה הוא היכולת לשלוט באופן נפרד על המיזוג בכל חלל. מעבר ליכולת הזו, מדובר כאן על טכנולוגיה שמביאה איתה עוד יתרונות גדולים וברורים, שהיום כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להנות מהם בקלות. אז מהם היתרונות האלו?

1. צריכת חשמל מופחתת –


השימוש במזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר המבוסס על טכנולוגיית האינוורטר בא לידי ביטוי בצריכת חשמל נמוכה ביותר. אם אנחנו מדברים על צריכה שמגיעה למאות שקלים מדי חודש, ולפעמים אפילו לכמה אלפים, עם מזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר המבוסס על טכנולוגיית האינוורטר ניתן להבחין בירידה משמעותית בצריכה, שיכולה להפחית את חשבון החשמל שלכם בכמחצית ממה שהוא היה עוד היום. מדובר כאן על יתרון מצוין, שמתאפשר הודות ל"מוח" שעומד מאחורי הטכנולוגיה הזו.

מעבר למחירים הנוחים, שהופכים ברגע אחד להרבה יותר הגיוניים מאשר אלו שהיו לפני כן, מדובר כאן גם על שמירה שלנו על המקום שבו אנחנו חיים, הלא הוא כדור הארץ. כדור הארץ שלנו גם ככה סובל מלא מעט זיהומים שבאים לידי ביטוי באוויר, בים וביבשה, ומביאים איתם השלכות חמורות כמו התחממות גלובלית. על ידי שימוש במזגן שצורך חשמל בכמות פחותה יותר, אנחנו יכולים לדאוג לפליטת זיהומים ברמה פחותה יותר, ושמירה על הכדור שחשוב כל כך לכולנו.
 

2. מערכת מתקדמת שאינה מצריכה מכם התעסקות מיותרת –

 

מזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר שמבוסס על טכנולוגיית אינוורטר הוא מזגן עמיד, שיכול ללוות אתכם במשך שנים ארוכות. להבדיל ממוצרי חשמל אחרים, או להבדיל ממזגנים ישנים שאינם מבוססי טכנולוגיות חדישות – כאן אנחנו מדברים על מזגן שמאפשר לכם שקט נפשי לטווח הארוך. אם מזגנים ישנים צריכים ביקורת מטעם טכנאי מוסמך אחת לכמה חודשים, ולא פעם גם טיפולים מורכבים וארוכים שעולים לא מעט כסף, הרי שכאן מדובר על מזגן ששומר על עצמו לאורך שנים, ונדירות הפעמים שתצטרכו שאיש מקצוע יגיע אליכם לביקורת או לתיקון.

3. "אי אפשר עם המזגן הרועש הזה יותר!" –

 

מזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר שמבוסס על טכנולוגיית האינוורטר הוא מזגן שידוע בעבודה השקטה שלו. אם עד היום התרגלתם לקולות של ניסור שבוקעים מן המזגן, ואפילו השכנים כבר הגיעו לדפוק לכם בדלת בתלונות על הרעש הגדול – עם התחדשות במזגן המדובר אתם יכולים להתחיל להיפטר מכל אלו לנצח. השקט של עבודת המזגן מאפשר לכם להנות ממנו גם לאורך היום, וגם בשעות הלילה שבהן אתם רוצים להנות מקירור החלל במקביל לצפייה בסדרה בטלוויזיה או במקביל לשינה שלכם.

Family Selfie

נפלאות המיזוג – שמחים להכיר לכם את עצמנו!

עם כל היתרונות הברורים, היפים והטובים של מזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר, בסופו של דבר החוויה שלכם לא מסתיימת רק במזגן עצמו, אלא גם בחווית השירות שנלווית אליו. ממש כמו שאתם יכולים לקבל שירותים מאינסטלטור, לדוגמה, שיהיה סבלני, אדיב ונחמד אליכם, יתמחר את השירות שלו במחירים הוגנים, ויפתור לכם את הבעיה בצורה מקצועית, כך אתם עלולים גם "ליפול" על אינסטלטור שיגיע עצבני וחסר סבלנות, עם שירות במחיר מופקע ויותיר את הבעיה בעינה. אותו הדבר עובד גם בעולם המיזוג – החל משלב התכנון ועד שלב ההתקנה.

אצלנו בנפלאות המיזוג אנחנו לא מתכוונים להעניק לכם שירות שהוא פחות ממושלם. אנחנו מציעים לכם את מגוון היתרונות שאתם מחפשים אצל חברת מיזוג אוויר, ואם אתם עדיין לא בטוחים מה אתם יכולים לקבל אצלנו, אז הכנו לכם כאן רשימה שתסביר לכם הכל:

אחריות

אנחנו מעניקים לכם 7 שנות אחריות על ההתקנה שלנו – אנחנו יודעים שההתקנה שלנו היא מקצועית ויסודית לחלוטין, אבל בסופו של דבר, אנחנו רוצים לספק לכם גם מעטפת הגנה לכל מקרה שלא יהיה. 7 שנות האחריות שאנחנו מעניקים על ההתקנה שלנו נועדו כדי להעניק לכם ביטחון, שבעת הצורך יהיה שם איש מקצוע שיודע מה הוא עושה כדי לסייע לכם.

מקצועיות

בנפלאות המיזוג עובדים האנשים המקצועיים ביותר בעולם המיזוג. כל העובדים שלנו יודעים בדיוק מה לעשות, איך לעשות ומתי לעשות, ומשתמשים במגוון האמצעים המתקדמים ביותר על מנת להעניק לכם שירותים מהשורה הראשונה.

מחיר הוגן

המטרה שלנו היא להעניק לכם שירותי מיזוג לא פחות ממצוינים, אבל אין לנו כוונה לקרוע לכם את הכיס בשביל שתוכלו לקבל אותם. אנחנו מקפידים על מחירים הוגנים גם עבור המוצרים שלנו וגם עבור השירות שלנו, ומקפידים לתת לכם בעבורם תמורה מעולה.

ערכיות

יש מוצרים שאתם פשוט לא צריכים, ואנחנו לא מחפשים למכור לכם אותם – עולם המיזוג מביא איתו לא מעט מוצרים נלווים, שחלק מחברות המיזוג ינסו "לדחוף" לכם אותם. אנחנו מסתכלים על כל לקוח בצורה אינדיווידואלית, על מנת שנוכל להתאים לו באופן אישי את השירות שלו הוא זקוק. אם אנחנו מזהים שלקוח מסוים לא זקוק לשירות או מוצר מסוים שקיים אצלנו – אנחנו פשוט לא מציעים לו אותו. אין לנו שום אינטרס "להרוויח" על הלקוחות שלנו יותר ממה שמגיע לנו, כך שעל נושא האמינות שלנו אתם יכולים לסמן וי גדול מבחינתכם.

המלצות

אם אתם מחפשים אחרי חברת מיזוג מקצועית, אמינה והוגנת, אתם מוזמנים לחפש את ההמלצות ואת חוות הדעת שמסתובבות עלינו ברחבי הרשת. בכל הנוגע למזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר, מערכות אינוורטר, מערכות VRF ועוד, יש לנו את כל הניסיון והמקצועיות הדרושים כדי לספק לכם מוצר מעולה עם התקנה נהדרת. צרו איתנו קשר במספר הטלפון 052-322-4565 ונשמח לעמוד גם לשירותכם!

צרו איתנו קשר – אנחנו בדרך!

יש מוצרים שאתם פשוט לא צריכים, ואנחנו לא מחפשים למכור לכם אותם – עולם המיזוג מביא איתו לא מעט מוצרים נלווים, שחלק מחברות המיזוג ינסו "לדחוף" לכם אותם. אנחנו מסתכלים על כל לקוח בצורה אינדיווידואלית, על מנת שנוכל להתאים לו באופן אישי את השירות שלו הוא זקוק. אם אנחנו מזהים שלקוח מסוים לא זקוק לשירות או מוצר מסוים שקיים אצלנו – אנחנו פשוט לא מציעים לו אותו. אין לנו שום אינטרס "להרוויח" על הלקוחות שלנו יותר ממה שמגיע לנו, כך שעל נושא האמינות שלנו אתם יכולים לסמן וי גדול מבחינתכם.

bottom of page